Учнівське самоврядування

Організація учнівського самоврядування нараховує понад 150 чоловік, які працюють під керівництвом ради старшокласників, що складається з голови, заступника голови та 18 членів.

Головою шкільної ради старшокласників та лідером учнівського самоврядування у школі є учениця 11 класу – Терещенко Юлія.

Заступники голови учнівського самоврядування :

Проскурін Андрій (10-А),  Аніщенко Максим (11), які є депутатами Дарницького дитячого парламенту.

Протягом 2019-2020 н.р. члени учнівського самоврядування взяли участь у таких основних заходах:

• Засіданнях районної ради лідерів учнівського самоврядування «Стріла»

( кожної суботи)

• Засіданнях Дарницького дитячого парламенту ( кожної суботи)
  • Міський конкурс «Мистецька фортеця»
  • Заочний звіт Сокіл «Джура»
  • «Всеукраїнський диктант єдності – 2019» до Дня української писемності та мови
  • Районний вишкіл-похід «Легенди Бортницького лісництва»
  • Виїзний навчальний практикум «Лідерство і самоврядування – простір формування громадянської культури учнів»
  • Районний фестиваль патріотичних ідей «У єдності поколінь – сила нації»
  • Районному конкурс «Дарниця має талант»
  • Районний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»