Робота вчителів школи та призери ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін  та призерів І ( районного ) етапу конкурсу

Слід відмітити й роботу вчителів школи, які плідно працювали з обдарованими учнями. Так, призерів ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін  та призерів І ( районного ) етапу конкурсу – захисту   робіт МАН підготували:

 

  • Конфета Дмитро, 11 клас, ІІ м,. географія, вч. Варакута О.В.
  • Слюсар Ангеліна,10 клас, ІІІ м., географія, вч. Васильчук Ю.В.
  • Дойнова Еліна, 7-В клас, ІІІ м., українська мова та література, вч. Колоніарі О.В., Каляєва А.Є.; ІІІ м. зарубіжна література, вч. Бондар В.П.
  • Лисенко Катерина, 9-А клас, ІІІм, VIII Міжнародний мовно-літературний конкурс імені  Тараса Шевченка; диплом І-го ступеня (місто) вч. Терещенко В.Б.
  • Приймак Ксенія, 11 клас, ІІ м., VIII Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка, вч. Петрачкова Е.С.; ІІ м. історія, вч. Дяченко О.В.
  • Старікова Валерія, 5-В клас, ІІІ м., XVIII Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, вч. Колоніарі О.В.
  • Федорова Єлизавета, 10 клас, ІІІ м. зарубіжна література,

вч. Тарасенко Т.А.

  • Медері Анастасія, 11 клас, ІІІ м. зарубіжна література,

вч. Тарасенко Т.А

  • Стеценко Ольга, 11 клас, ІІІм , історія, вч. Дяченко О.В., ІІІ м., хімія,

вч. Кошман І.М.

  • Бер Євгеній, 9-В клас, ІІІ м,біологія, вч. Самулєєва Н.Б.
  • Сосонович Ілля, 8-В клас, ІІІ м., біологія, вч. Самулєєва Н.Б.
  • Швидка Дарина , 7-В клас, ІІІ м., образотврче мистецтво,

вч. Коренюк М.Ю.

  • Кунтиш Дар’я, 8-А клас, І м, образотворче мистецтво,

вч. Коренюк М.Ю.

  • Коваленко О.,9-А клас, І м, образотворче мистецтво, вч. Коренюк М.Ю.
  • Біляєв Артемій, 10 клас, І м.,МАН відділення « Хімія та біологія»,

вч. Кошман І.М.

  • Сергієнко Ярослав, 9-Б клас, ІІ м., МАН , відділення « Технічні науки», вч. Єременко А.Л.
  • Савчук Євгенія, 9-А клас, ІІІ м., МАН , відділення « Фізика та астрономія», вч. Єременко А.Л.
  • Левченко Софія, 9-Б клас, ІІІ м., МАН, відділення « Фізика та астрономія», вч. Єременко А.Л.

Порівняльний  аналіз результатів олімпіад  та МАН :

2013-2014 2014-2015 2015-2016 2016-2017 2017-2018
Олімпіади ІІ тур 13 5 12 15 + 1 (конкурс) 14 +3 (конкурс)
Олімпіада ІІІ тур 0 0 0 1(диплом ІІ ступеня) 1 (конкурс:диплом І ступеня)
МАН І тур 5 2 1 0 4
МАН ІІ тур (місто) 0 0 0 0 0