Шкільний офіцер поліції

Офіцер поліції:
Інспектор по зв’язкам з громадкістю УПП
в м. Києві Чалієнко Ірина Анатоліївна

До спільної ініціативи Міністерства внутрішніх справ і Міністерства освіти і науки долучилися загальноосвітні навчальні заклади чотирьох міст: Києва, Одеси, Львова й Івано-Франківська.

У рамках програми – у Києві, Одесі, Львові й Івано-Франківську – у 640 навчальних закладах почали працювати 128 поліцейських. За кожним закріплені від двох до п’яти навчальних закладів. Лідером з упровадження цієї ініціативи став Київ: тут у 305 закладах освіти почали працювати 63 шкільні офіцери поліції.

ЗМІСТ ПРОГРАМИ

Створення гармонійного та безпечного середовища у школі – це одне із завдань програми «Шкільний офіцер поліції». Її запровадження сприятиме підвищенню ефективності навчального процесу, розв’язанню конфліктів серед учнів. Метою також є: вирішення проблем підліткової і дитячої злочинності, профілактика правопорушень.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ

Опис експериментальної моделі програми передбачає, що до шкільного поліцейського зможуть звертатися і батьки. У школі розміщено інформаційний стенд «Шкільний офіцер поліції». Поряд із фотографією шкільного офіцера поліції зазначаються його контакти, а також робочий телефон міського куратора й інша корисна інформація.

Підведення підсумків конкурсу дитячого малюнку
«Безпечна дорога додому»